Гарантія та надійність

Програма якості JMService

Гарантія 365 днів на всі слюсарні роботи та оригінальні запчастини
Ми гарантуємо якість своєї роботи, і якщо протягом 12 місяців після відвідин нашого автосервісу виникли проблеми – ми виправимо їх абсолютно безкоштовно.

Гарантія до 24 місяців на стійки та амортизатори KYB
Ми є авторизованим центром KYB Сервіс та офіційною точкою продажу амортизаторів KYB у Чернігові, тому при купівлі та установці стійок або амортизаторів KYB ви отримуєте гарантію до 24 місяців.

Ми – професіонали
Наш автосервіс оснащений сучасним обладнанням, ми маємо велику технічну базу, необхідну для ремонту різних марок автомобілів, наші співробітники регулярно проходять навчання та підвищуюсь свою кваліфікацію.

Ми усунемо за свій рахунок несправності, якщо
Після ремонту виникли серйозні несправності з нашої вини.

Наші принципи

1. Ми не дилерська станція, але й не гараж
Наша позиція — висока якість робіт за чесними цінами та вміння з розумінням поставитися до Ваших проблем з автомобілем.

2. Чесність – запорука довіри.
Гарантія реальна – підтверджена дуже мало гарантійних випадків.
Діагностика – об’єктивна. Ми ніколи не порекомендуємо Вам замінити ті деталі, які не потребують ремонту. Люди часто заїжджають до нас із довгими списками рекомендованих робіт, з яких 25-30% робити не треба.

3. Усі кінці – до нас.
Ми ставимо витратні матеріали та запчастини лише справжньої якості. Тому, якщо ми продавали, і ми ж поставили, у будь-якому випадку всі питання – до нас.
Коли запчастину куплено та встановлено в різних місцях, з гарантійними випадками завжди проблема. Продавець каже, що погано поставили, автосервіс каже, що була не якісна деталь, у результаті головний біль у Вас.
Виходячи з гіркого досвіду водія, ми вирішили взяти всі гарантійні зобов’язання на себе, тому у нас можна і купити запчастину і тут же її встановити.
Ми намагаємося чесно та швидко виконувати свої гарантійні зобов’язання, за винятком механічного пошкодження запчастин та поломок, що відбулися не з нашої вини, звичайно.
У магазині у нас завжди є хороший вибір запчастин і витратних матеріалів, також деталі можна замовити.

4. Професіоналізм, закріплений багаторічним досвідом.
Реально економить гроші та час клієнта. Ми працюємо з перевіреними постачальниками та офіційними дилерами, і знаємо у яких випадках краще ставити оригінал та експериментувати не потрібно. Але як фахівці, які не тільки ставлять, а й продають запчастини, ми знаємо позиції, які коштують недорого, але й слугуватимуть надійно.
5. Професійні працівники.
Основа нашого автосервісу — це професійні співробітники. Всі наші майстри мають великий досвід роботи і знають особливості всіх автомобілів, що обслуговуються у нас.